YAŞAM Haber Girişi : 28 Eylül 2022 14:59

25'E SADECE 3 KALDI!

Erzurum’da birçok noktada hizmet veren Düzgün Market, hizmetlerine açtıkları yeni şubeyle bir yenisini daha kattı. 

22. Şube hayırlı olsun. 
Düzgün Marketler Grubu, marketler zincirine yeni bir halka daha ekledi.Erzurum’da birçok noktada hizmet veren Düzgün Market, hizmetlerine açtıkları yeni şubeyle bir yenisini daha kattı. 
Erzurum'un değişik noktalarında 21 şubesi bulunan Düzgün Market, 22. şubeyi Kombsina caddesinde hizmete soktu. 
Sade bir tören ile kurdelası kesilen Düzgün Market'in 22. şubesine vatandaşlarda daha ilk günden yoğun ilgi gösterdi. 
“Kaliteli Hizmet Sunma İddiamız Var”
Düzgün Marketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İskender Düzgün, Erzurum’a verdikleri hizmetten gurur duyduklarını ifade ederek, “Yeni bir şubeyi daha müşterilerimizle buluşturmaktan dolayı gururlu ve mutluyuz. Halkımıza hizmeti bir şeref olarak görüyoruz."dedi. İskender Düzgün,  "500'e yakın  personelimiz ve 22 şubemizle hizmet vermekteyiz. Şehrin olmadığımız yerlerine ise en kısa sürede ulaşmayı temenni ediyoruz. Büyümek, hizmet vermek zor bir şey ama bunu sizlerle başaracağız. Vatandaşımız Düzgün Marketi her yerde görmek istiyor. Bizlerin kaliteli hizmet sunma iddiası var ve bu iddiayı da uygulayan bir marketiz. Düzgün marketin tüm şubelerinde kaliteli, uygun ve iyi bir hizmeti vatandaşla buluşturuyoruz. Müşterimizin bizi tercih etmesi elbette büyümemize sebep oluyor inşallah bu başarımızı diğer şubelerle artırır ve personel sayımızı artırırız"diye konuştu. 
Türkiye Perakendeciler Federasyonu Genel Başkanı Ömer Düzgün ise, “22. şubemizi açtığımız bugünde Erzurum’da yerel bir market zinciri olarak halkımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Tüm Türkiye’de hem de Erzurum’da yerelde hizmet eden zincirlerin çoğalması taraftarıyım. Düzgün Marketler Grubu olarak şehrimizin ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaya devam ediyoruz. Kombina caddesinde açılışını gerçekleştirdiğimiz 22. şubemizin Erzurum için hayırlı olmasını diliyor, katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum"dedi.