SİYASET Haber Girişi : 23 Eylül 2022 22:36

ADNAN BOZAN FARKINI GÖSTERMEYE BAŞLADI

Yeniden Refah Partisi İl Başkanlına getirildikten sonra hızlı bir çalışma temposuna giren Adnan Bozan Bugün ilçelerde esnaf gezileri yaptı. 
ADNAN BOZAN FARKINI GÖSTERMEYE BAŞLADI

İşin ehli sahalarda. 
Yeniden Refah Partisi İl Başkanlına getirildikten sonra hızlı bir çalışma temposuna giren Adnan Bozan Bugün ilçelerde esnaf gezileri yaptı. 
Eylül ayının başlarında Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan tarafından Yeniden Refah Partisi Erzurum İl Başkanlığına getirilen tecrübeli siyasetçi Adnan bozan, bir yandan teşkilatlanma, bir yandan ilçe kongreleri bir idğer yandan ise İlçe ziyaretleri yaparak sahalara çok hızlı bir giriş yaptı. Yeni Başkan Bozan, beraberinde MKYK üyesi Sadık Çat ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Pasinler, Köprüköy ve Horasan ilçelerinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Sabahın erken saatlerinde yola çıkan Yeniden Rafah partisinin il yönetimi ilk olarak Pasinler ilçesinde esnaf gezisi yaptı Pasinler İlçe Başkanı Cüneyt Acı ile beraber vatandaşlar, esnaf ve kahvehaneleri ziyaret eeden İl başkanı Adnan Bozan gördüğü ilginen oldukça memnun kaldı. 


Pasinler ilçesinden sonra Köprüköy ve ardından Horasan ilçesine geçen Yeniden Refahlı il yönetimi, Esnaf gezilerinin yanı sıra ilçe belediye başkanlarını ve ilçe kaymakamlarınıda ziyaret etmeyi ihmal etmediler. Yeniden refah partisi Horasan İlçe Başkanı Medeni Kılıçer, " İl Başkanımız Adnan Bozan ve İl öynetimini ilçemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. yaptığımız ziyaretlerde Horasanlı hemşehrilerimizin bizlere gösteridği sıcak ilgi ve alaka bizlerin heyecanını dahada artırdı" dedi. 
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Adnan Bozan ise "Tarihe yön vermiş Kadim şehrimizi hak ettiği noktaya taşıyabilmek adına Yeniden Refah Partisi Erzurum il Başkanlığı olarak İlimiz ve İlçelerimizi ilmek ilmek dokumaya devam ediyoruz. Yaptığımız ziyaretler esnasında gördük ki, vatandaşlarımız da geçmişteki Refah partisinin bolluk ve bereket dönemine ve Milli Görüş politikalarına müthiş derecede bir özlemi var.  Genel Başkanımızı tanıtırken, selamlarını iletirken,  Dr. Fatih ERBAKAN diye ifade ettiğimizde, vatandaşlarımızın sözlerinde ve gönüllerindeki ERBAKAN sevgisini özlemle görmekteyiz.”Geçmişte oldugu gibi bugünde tüm ilimiz ve ilçelerimizde Halkımız Yeniden Refah diyor. Bizlere kucak açan ve ilgi alakalarını esirgemeyen Pasinler, Köprüköy ve Horasanlı kardeşlerimize Teşekkür ediyorum"diye konuştu.