SİYASET Haber Girişi : 25 Ağustos 2022 23:53

ÇAT BELEDİYESİNDE NELER OLUYOR?

Yeniden Refah partisi Çat İlçe Başkanı Şakir Kurt, sosyal medya hesabından Çat Belediyesi ile ilgili şok suçlamalarda bulundu. 

Çat Belediyesinde neler oluyor? 
Yeniden Refah partisi Çat İlçe Başkanı Şakir Kurt, sosyal medya hesabından Çat Belediyesi ile ilgili şok suçlamalarda bulundu. 
Son aylarda yaptığı hizmetleri ön planda tuturak sosyal medyada boy gösteren Çat belediyesi ile ilgili Yeniden Refah Ppartisi İlçe Başkanı zehir zemberek bir paylaşım yaptı. İlçe Başkanı Şakir kurt kendi sosyal medya hebasından yaptığı paylaşımda Belediye yetkililerine duyuru yaparken, Belediye içerisinde herkesin başına buyruk hareket etitğini ve Belediyenin hizmet noktasında sınıfta kaldığını ifade etti. YRP İlçe Başkanı Şakir Kurt ayrıca "Masa başındakiler ile kasa başındakiler in dikkatine .." diye bir iddia ortaya atarak kafalarda soru işaretleri bıraktı. 
İşte Yeniden Refah partisi Çat İlçe Başkanı Şakir Kurt'un o paylaşımı:
Cat belediye başkanlığına duyurulur..
Bu belediyede kac Baskan var ..halkın sesini dinleyeceksiniz üç beş garibanin üzerinden başkanlık yapılmaz..belediyeyi arıyoruz telefonları insanların  yüzüne kapatma yetkisini kimden yüz buluyorsunuz..kendinize gelin milletin şikayetlerini ya dinleyin yada bu halkı karşınıza almayın..ilcemiz sokakları toz duman biranonce sulama yapmayı unutmayınız..
Masa başındakiler ile kasa başındakiler in dikkatine ..
Belediyecilik  çalışma ahlaki ile halkın gönlünde yer almaktır..