SİYASET Haber Girişi : 23 Kasım 2023 10:22

"DAVA ADAMIYIM" DEDİ VE...

31 Mart 2023 yerel seçimleri öncesi uzun yıllar Ak Parti'de değişik kademelerde görev yapan eski gençlik kolları İl Başkanı Özkan Yıldırım Tanas, Çat ilçe Belediye Başkan aday adaylığı için müracaatını yaptı.

"Hazırız. Kararlıyız" dedi resmi başvuruyu yaptı. 
31 Mart 2023 yerel seçimleri öncesi uzun yıllar Ak Parti'de değişik kademelerde görev yapan eski gençlik kolları İl Başkanı Özkan Yıldırım Tanas, Çat ilçe Belediye Başkan aday adaylığı için müracaatını yaptı.


31 mart yerel seçimleri öncesi Ak Parti eski gençlik kolları Başkanı Özkan Yıldırım Tanas. Çat belediye Başkanlığı için aday adayı oldu. son olarak Tarım Kredi kooperatifleri Bölge Müdür Yardımcılığı görevini yapan Tanas, aday adaylığı müracaatı için gittiği ilçede vatandaşların büyük ilgisi ile karşılandı. Aday adaylığı müracaatı öncesi esnaf gezisi yapan ve vatandaşlar ile sohbet eden Özkan Yıldırım Tanas, daha sonra Ak Parti Çat ilçe Başkanlığına geçti. Burada ilçe Başkanı Mahmut Kaya ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Tanas, bir süre partililer ile sohbet etti. Gördüğü yoğun ilgiden dolayı mutlu olduğu gözlenen Özkan Yıldırım Tanas, teşkilat mensuplarına yaptığı konuşmasında "Belediyeciliği Dünya ya gösteren önderimiz liderimiz Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yakışır bir belediye için Aday oldum. “Hizmet bir yarış işidir. Makamlar ve mevkiler gelip geçicidir. Makam ve mevki değil ülkeme ve milletime hizmet için aday adayı oldum. Öncelikle Ak partiye gönül vermiş dava arkadaşlarımın aday adayıyım. Görev verilirse tüm Çat halkının adayıyım. Gönül belediyeciliği yapacağız. yapılacak bütün yatırım ve hizmetler halkımızın onayıyla yapılacaktır. Belediyemizin kapısı halkımızın evinin kapısı olacaktır. Bizler partice büyük bir aileyiz. Partimizde bir çok aday adayı arkadaşımız olacaktır. Şüphesiz ki bütün arkadaşlarımızın amacı AK Partimizin ak hizmetlerini Çat ilçesine tanıtmak olacaktır. Ben şimdiden bütün aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Görev kime verilirse verilsin adayın arkasında duracağıma ekibim ve şahsım adına söz veriyorum. 
AK Parti Çat İlçe Başkanı Mahmut Kaya ise  tüm aday adaylarına başarılar diledi. Konuşmaların ardından ise Özkan Yıldırım Tanas aday adaylık dosyasını İlçe Başkanı Mahmut Kaya' teslim etti.