YAŞAM Haber Girişi : 10 Mayıs 2022 09:23

EMEKLİLER İÇİN İNDİRİM İMZALARI ATILDI

Emekli üyelerin ağır yaşam koşulları altında ezilmemesi için yoğun çaba sarf eden TÜED Erzurum Şube Başkanlığı, birçok sektörde emekliler için indirim anlaşmalarına imza attı.

Emeklilere indirim için imzalar atıldı. 
Emekli üyelerin ağır yaşam koşulları altında ezilmemesi için yoğun çaba sarf eden TÜED Erzurum Şube Başkanlığı, birçok sektörde emekliler için indirim anlaşmalarına imza attı.  
Türkiye Emekliler Derneği Erzurum şube başkanı Zekeriya Araz ve yönetimi, 
derneğe kayıtlı emekli üyelerin ağır geçim şartlarında bir nebze de olsa rahatlatacak bazı indirim anlaşmaları için kolları sıvadı. Emeklilerin yoğun olarak faydalandıkları sektörlere ziyaretler gerçekleştiren Başkan Zekeriya Araz ve Başkan yardımcısı Lütfü Yıldız, Sağlkta, ulaşımda, ve düğün salonları başta olmak üzere yine bazı sektörlerde üst düzey yöneticiler ile görüşmeler yaparak indirim anlaşmaları imzaladı. Emekliler derneğine kayıtlı olan üyeler için yapılan indirim anlaşmalarından üyelerin 1. Derece yakınları da faydalanabilecektir.
Tüed Erzurum Şube Başkanı Zekeriya ARAZ “ Yönetim olarak dernek üyelerimize hizmet vermek bizleri ziyadesiyle mutlu etmektedir. Çalışmalarımız hiç durmadan devam edecektir. Dün olduğu gibi bugünde üyelerimize için en iyi yaşam şartlarını oluşturmak tek gayemizdir. Yapılan indirimlerden sadece derneğe kayıtlı üyelerimiz yararlanabilecektir. Söz konusu indirimlerden yararlanmak isteyen diğer emeklilerimizin mutlaka derneğimize üyelik kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra dernek üyelerimiz için Balıkesir Erdek’te dinlenme tesisimiz ile Ankara’ da misafirhanemiz mevcut olup tüm  üyelerimize ekonomik düzeyde hizmet vermektedir. Yine dernek üyelerimiz için piyasa fiyatlarından çok düşük fiyatla taksitli kömür satışımız sürüyor" dedi.