YAŞAM Haber Girişi : 24 Ekim 2022 13:06

EMŞAV'IN GÖZÜ

Kısa adı EMŞAV olan Emniyet Teşkilatı Vazife Malülleri ve Şehit Aileleri Vakfının Doğu Anadolu Bölge Başkanlığına Hayrettin Aydın getirildi.

EMŞAV'IN gözü "AYDIN"
Kısa adı EMŞAV olan Emniyet Teşkilatı Vazife Malülleri ve Şehit Aileleri Vakfının Doğu Anadolu Bölge Başkanlığına Hayrettin Aydın getirildi. 
Emniyet Teşkilatı Vazife Malülleri ve Şehit Aileleri Vakfının Aydın Nazilli de 3. Sü düzenlenen Çalıştayına Emşav Doğu Anadolu Bölge Başkanı Hayrettin AYDIN ve Emşav Erzurum İl Başkanı Mikail AKPINAR katıldılar.  
Son derece verimli geçen Çalıştay'da, Boşta olan Bölge başkanlıkları içinde atamalar gerçekleştirildi.  Doğu Anadolu Bölge Başkanlığı, yapılan görüşmeler  sonucunda Erzurum'a kazandırıldı. Emniyet Teşkilatı Vazife Malülleri ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Abdurrahman Yılmaz, Doğu Anadolu Bölge Başkanlığına uzun yıllar Erzurumspor yönetim kurulu üyeliğide yapan iş insanı Hayrettin Aydın'ı atadı.  
EMŞAV Genel Başkanı Abdurrahman Yılmaz, "Doğu Anadolu Bölge Başkanlığına atadığımız Hayrettin Aydın kardeşimizin Doğu Anadolu bölgesinde Vakfımızı en iyi şekilde temsil edeceğine yürekten inanıyor ve yeni görevinde  başarılar diliyorum" dedi. 
Doğu Anadolu Bölge Başkanlığına getirilen Hayrettin Aydın ise yaptığı açıklamada "Şehitlerimiz ve aileleri ile Gazilerimiz ve aileleri her daim bizim baş tacımız olmuştur va olmayada devam edecektir. Şahsıma uygun görülerek tevdi edilen Emşav Doğu Anadolu Bölge Başkanlığı en onurlu ve ağır bir görevin olduğunun farkında olarak  kısa zamanda ilimizde ve bölgemizde süratli bir şekilde teşkilatlanarak çalışmalarımıza başlayacağız. Tabi bu çalışmaları yaparken gücümüzü şehitlerimizin ve gazilerimizin maneviyatından alarak Emniyet Teşkilatımızla iş birliği içinde gerçekleştireceğiz. Diye konuştu.