SPOR Haber Girişi : 02 Ocak 2023 13:13

ERZURUMSPOR ANTALYA''DA TOPLANDI

Ligin ilk yarısının sona ermesi ile birlikte kısa bir tatile çıkan Erzurumspor, Ligin ikinci yarısı için Antalya'da toplandı. 

Erzurumspor'da izinler bitti kamp başladı. 
Ligin ilk yarısının sona ermesi ile birlikte kısa bir tatile çıkan Erzurumspor, Ligin ikinci yarısı için Antalya'da toplandı. 
Spor Toto 1. Ligde ilkt yarı maçlarında bir türlü beklenilen performansı gösteremeyen Erzurumspor topladığı 20 puan ile sıralamada 13. sırada yer aldı. Maddi olarak zor günler geçiren buna paralel olarak transfer yasağı bulunan mavi beyazlılarda yönetimin tranfseri açmak için nasıl bir yol izleyeceği merakla beklenirken, taraftarlar ve camia endişeli bir bekleyiş içerisinde. Kısıtlı kadrosu ile ligin ilyk yarısını tamamlayan Erzurumspor'da futbolculara 6 gün izin verilmişti. 2. yarı maçları için bugün toplanan Erzurumspor'lu futbolcular Antalya Kumluca’da kampın startını verdi. 
Mavi-beyazlılar, 2023 yılının ikinci gününde  Antalya Kumluca Concorde Otel’de kampa girdi ve ikinci devre hazırlıklarına Akdeniz’de başladı. 
Teknik Direktör Muzaffer Bilazer ve yardımcıları nezaretinde 13 Ocak’a kadar Kumluca’da kamp yapacak olan Mavi-beyazlılar, Antalya’dan İstanbul’a geçerek Pendikspor’la ikinci  yarının ilk maçını oynayacak.
Bu arada Teknik Direktör Muzaffer Bilazer, Erzurumspor’un kampına 24 futbolcunun katılacağını söyledi.