SİYASET Haber Girişi : 18 Eylül 2022 23:44

ÖYLE BİR KOLLARI SIVADI Kİ!

Genel Merkez Tarafından Yeniden Refah Partisinin Erzurum İl Başkanlığına atanan tecrübeli siyasetçi Adnan Bozan, daha ilk haftadan farkını ortaya koymaya başladı. 

Yeniden Refah'ta Adnan Bozan farkı. 
Genel Merkez Tarafından Yeniden Refah Partisinin Erzurum İl Başkanlığına atanan tecrübeli siyasetçi Adnan Bozan, daha ilk haftadan farkını ortaya koymaya başladı. 
Süleyman Selimoğlu'nun görecden alınmasının ardından Genel Merkez tarafından yapılan araştırmalar sonucu Yeniden refah partisinin Erzurum İl Başkanlığına getirilen Adnan Bozan, geçtiğimiz hafta Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan'ın elinden yetki belgesini aldıktan sonra Erzurum'da teşkilat mesnupları ile istişare toplantısı ve ardından basın toplantısı yaparak kolları sıvamıştı. Cuma günü Ankara'da yapılan İl başkanları toplantısının ardından dün gece Erzurum'a dönen çiçeği burnunda yeni başkan Bozan, Bugün ise Tortum ve Uzundere ilçelerinde partisinin ilçe kongrelerini gerçekleştirdi. Bereberinde Yeniden Refah partisi MKYK üyesi ve Erzurum Sorumlusu Sadık Çat ile blrlikte Tortum Kongresine katılan İl Başkanı Adnan Bozan, yapılan seçim sonucu ilçe Başkanlığına seçilen Mustafa Aksakal ve Yönetimini tebrik ettikten sonra Uzundere ilçesine geçti. Burada da Kongreye katılan İl başkanı Bozan ve MKYK Üyesi Sadık Çat, Yoğun ilgi gösterilen kongrede yeni seçilen İlçe başkanı Aytekin Er ve  yönetimene başarıldileklerini ilettiler. Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Adnan Bozan İlçe kongrelerinin büyük bir süratle yapılacağını ve kısa sürede tüm ilçelerde kongreleri bitireceklerini ifade etti.