SİYASET Haber Girişi : 10 Ocak 2023 21:50

PALANDÖKEN'E

İlçe Başkanının görevden alınması ile birlikte Palandöken'de yeni bir yapılanmaya giden Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Adnan Bozan, Yeni İlçe başkanına mazbatasını verdi. 

Yeniden Refah'ta Palandöken ilçe Başkanı belli oldu. 
İlçe Başkanının görevden alınması ile birlikte Palandöken'de yeni bir yapılanmaya giden Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Adnan Bozan, Yeni İlçe başkanına mazbatasını verdi. 
Teşkilatlanma çalışmalarında göz dolduran ve Genel Merkezinde takdirini kazanan Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Adnan Bozan, sorunlu ilçelerdeki sıkıntılarıda birer birer çözüyor. Genel Merkez Disiplin Kurulu tarafından Partinin 39. ve 40. maddelerine göre görevden alınan Yusuf Kızıltaş'tan boşalan Palandöken İlçe Başkanlığına Bilal Gündoğdu atandı. 
Parti İl binasında düzenlenen törenle mazbatasını il başkanı Adnan bozan'ın elinden alan yeni İlçe Başkanı Bilal Gündoğdu, ilçe yönetimini oluşturmak için kolları sıvadı. Bundan sonraki süreçte Palandöken İlçesinde yola Bilal Gündoğdu ile devam edeceklerini ifade eden Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Adnan Bozan, "Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan ve Genel Merkez yönetimimizinde onayını alarak Palandöken İlçemizde yeni bir yapılanma içerisine girdik. Bu manada Boşa çıkan İlçe Başkanlığına genç ve çalışkan kardeşimiz Bilal Gündoğdu'nu atatık. Bilal Başkan ve oluşturacağı ekibine yeni görevinde üstün başarılar diliyorum"dedi. Yeniden Refah partisi Palandöken İlçe Başkanlığına atanan Bilan Gündoğdu ise, kendisini bu göreve layık gören İl başkanı Adnan Bozan ve İl teşkilatına gönülden teşekkür ederek, birlik beraberlik içerisinde Yeniden Refah Partisinin Erzurum'da zirveye çıkması için ellelrinden geleni yapacaklarını ifade etti.