SİYASET Haber Girişi : 18 Nisan 2023 01:24

SADIK ÇAT BİR BAŞLADI PİR BAŞLADI

Yeniden Refah Partisi Erzurum Milletvekili Adayı Sadık Çat, oluşturduğu özel ekip ile seçim çalışmaları için Palandöken İlçesinden "Bismillah" dedi. 

Palandöken'den start verdi. 
Yeniden Refah Partisi Erzurum Milletvekili Adayı Sadık Çat, oluşturduğu özel ekip ile seçim çalışmaları için Palandöken İlçesinden "Bismillah" dedi. 
Yeniden Refah Partisi Erzurum Milletvekili Adayı Sadık Çat, 14 Mayıs seçimleri öncesi oluşturduğu özel  ekip ile sahaya indi. Palandöken İlçe Başkanı Bilal Gündoğdu ile birlikte iftar sonrası Palandöken İlçesinde esnaf gezisi yapan Sadık Çat gördüğü ilgi karşısında duygusal anlar yaşadı. 
"İşimiz gücümüz Erzurum" diyerek yola çıkan Yeniden Refah Partisi Erzurum Milletvekili Adayı Sadık Çat, esnaf gezisinde hem partinin yol haritasını anlattı hem de 14 mayıs seçimlerinin önemine değindi. Gördüğü ilgi'den dolayı Palandöken ilçe halkına ve esnafına teşekkür eden Milletvekili Adayı Sadık Çat, " Halkımızın teveccühü bizleri daha çok heyecanlandırıyor. Kimin elini sıkarsak kimin işyerini ziyaret edersek bizleri güler yüzle ve sıcak ilgi ile karşılayan tebessümlerini eksik etmeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Çıktığımız bu yolda insanımızın desteğini arkamızda hissetmek bizlere inanılmaz bir güven ve çalışma arzusu veriyor. 14 Mayıs tarihine kadar gitmedik kapı sıkmadık el bırakmayacağız ve halkımız ile birlikte Yeniden refah Partisini inşallah Meclise taşıyacağız. Ayrıca Tüm islam aleminin ve halkımızın, bugün idrak ettiğimiz mübarek Kadir gecesini kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.