SİYASET Haber Girişi : 21 Nisan 2023 15:44

BBP MİLLETVEKİLİ ADAYI KINIK: BİR HAYALİM VAR ERZURUM!

14 Mayıs 2023 Tarihinde yapılacak olan Seçimlerde Büyük Birlik Partisinden 28. dönem Erzurum Milletvekili adayı olan genç siyasetçi İbrahim Kınık, "tek gerçeğimiz Ülkemiz ve Erzurum" dedi. 

BBP adayı İbrahim Kınık "Memleket meselesi" dedi ve ekledi "Bir hayalim var Erzurum" 
14 Mayıs 2023 Tarihinde yapılacak olan Seçimlerde Büyük Birlik Partisinden 28. dönem Erzurum Milletvekili adayı olan genç siyasetçi İbrahim Kınık, "tek gerçeğimiz Ülkemiz ve Erzurum" dedi. 
Büyük Birlik Partisinde Milletvekili listelerinin açıklanmasının ardından Erzurum Milletvekili adaylığı kesinleşen genç siyasetçi, iş insanı ve spor adamı İbrahim Kınık, Seçim çalışmalarına damga vuruyor. Klasik siyaset yapmaktan kaçınan ve "halkın içinden biriyim" diyerek sahada seçmenlerle bir araya gelen İbranhim Kınık, gittiği her yerde büyük ilgi görüyor. 
Siyasetin yanında Erzurumspor'da da Başkan yardımcısı olarak yöneticilik görevini sürdüren BBP Erzurum Milletvekili adayı İbrahim kınık, "Derdimiz Ülkemiz ve tabiki Erzurum. Erzurum'un gelişmesi kalkınması ve de Mecliste daha gür, daha etkin temsil edilmesi noktasında çıktığımız bu yolda vatandaşlarımızın ilgisi bizleri daha da kamçılıyor. Merhum Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu'nun da altını çizerek ifade ettiği, "Türk ata bindiğinde Alparslan’dır, Yavuz’dur… Attan indiğinde ise Mevlana’dır, Yunustur… Önümüzde iki seçenek var: Ya ibret almayanlar gibi tarihin tekerrürüne seyirci kalacağız ya da bu ezberi bozacağız. Bizler ikinci yolu seçiyoruz. İki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok. İnanmadığım yolda milyonlarla yürüyeceğime, inandığım yolda tek başıma yürürüm" sözlerini ilke edinerek benimde Erzurum için bir hayalim var. diyorum. Erzurum için hayalimin gerçeklemesi noktasında da vatandaşlarımızdan destek bekliyorum. Halkımız şunu çok iyi bilsin ki Derdimiz kolkut kapmak veya mevki makam değil. bizim derdimiz Ülkemiz ve tabiki Erzurum." dedi