SPOR Haber Girişi : 25 Ağustos 2022 22:24

EGC'DEN ERZURUMSPOR'A ZİYARET

Erzurum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Barlak ve yönetimi, Erzurumspor Kulüp Başkanı Ahmet Dal'a "hayırlı olsun" ziyareti yaptı. 

EGC'den Erzurumspor yönetimine ziyaret. 
Erzurum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Barlak ve yönetimi, Erzurumspor Kulüp Başkanı Ahmet Dal'a "hayırlı olsun" ziyareti yaptı. 
EGC Başkanı Metin Barlak beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri Naci Ergen, Sinan Aydın, Mahmut Akdağ, Necret Çakır ve Cengiz Durular ile birlikte Erzurumspor Kulüp başkanlığına seçilen Ahmet Dal'a "hayırlı olsun" ziyareti yaptı. Kulüp tesislerinde gerçekleşen ziyaret'de Medyanın kulübe verdiği destekten dolayı teşekkür eden Erzurumspor Kulüp Başkanı Ahmet Dal, "Erzurum basını her zaman kulübümüzün yanında olmuştur ve oymayada devam ediyor. Çok zor bir süreçten geçiyoruz. Yeni yönetim olarak herkesin merakla beklediği tranfser tahtasını açmak için yoğun gayretlerimiz var. Erzurum gazeteciler cemiyeti Başkanı Metin Barlak ve yönetimine yaptıkları bu ziyaretten ötürü çok teşekkür ediyorum" dedi. Erzurum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Barlak ise "Erzurumspor bizim gözbebeğimiz ve şehrimizinde en önemli markalarından biridir. Erzurum basını olarak kulübümüzün yaşadığı zorg ünlerde yanında olmak için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Bu zor süreçte elini taşın altına koyan Ahmet Dal Başkan ve yönetimine yürekten başarılar diliyoruz" ifadelerini kullandı.