SİYASET Haber Girişi : 08 Aralık 2022 00:11

İKTİDAR'DA MUHALEFET'TE ORADAYDI!

İKTİDAR'DA MUHALEFET'TE ORADAYDI!
Teşkilatlanma çalışmalarında yoğun bir çaba sarf eden Yeniden Refah Partisi Erzurum İl Başkanlığı bir İlçede daha teşkilatını tamamladı.  

Yeniden Refah Partisi Aşk’la ilçe Başkanlığını daha açtı. 
Teşkilatlanma çalışmalarında yoğun bir çaba sarf eden Yeniden Refah Partisi Erzurum İl Başkanlığı bir İlçede daha teşkilatını tamamladı.  
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Adnan Bozan, beraberinde MKYK üyesi ve Erzurum Sorumlusu Sadık Çat ile birlikte İlçe teşkilatlarına bir halka daha ekledi. Gerek şehir merkezinde ve gerekse ilçelerde saha gezilerini sürdüren Yeniden Refah partisi Erzurum İl Başkanlığı, bir yandan da İlçe Başkanlıklarını oluşturmak için gayret sarf ediyor. Yeniden Refahlılar bugünde Aşkale İlçesinde hem parti binasının açılışını yaptı hemde ilçede adeta gövde gösterisi yaptı. İlçe başkanlığının açılışında ise renkli görüntüler yaşanırken, gerek İktidar gerekse muhalefet partilerinin temsilcileride açılışa iştirak ettiler.  İlginin fazla olduğu açılışa MKYK Üyesi Genel Merkez Ar-Ge Başkan Yrd. ve Erzurum il Sorumlusu Sn. Sadık Çat  İl Başkanı Adnan Bozan İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kolları, Yakutiye, Aziziye, Horasan İlçe Başkanlarıda iştirak ederken, Aşkale Akparti ilçe Başkanı MHP İlçe Başkanı CHP ilçe Başkanı İyi Parti ilçe Başkanı Saadet Partisi İlçe Başkanı ve Gelecek Partisi Horasan İlçe Başkanlarıda katıldı. Duaların okunması ve kurban kesiminin ardından Açılış konuşmasını yapan Yeniden refah partisi Aşkale ilçe Başkanı Reşat Aksakal bu mutlu günde kendilerini yalnız bırakmayarak açılışa icabet eden herkese teşekkür etti. il Başkanı Adnan Bozan ise konuşmasında siyasi partilere birlik ve beraberlik mesajı verdi 
İlçe binasının açılışından sonra ise Yeniden Partisi Erzurum İl yönetimi esnaf gezisi yaptı.