SPOR Haber Girişi : 07 Haziran 2022 21:48

ÖMER DÜZGÜN BAŞKANLIĞI BIRAKTIĞINI AÇIKLADI

BB. Erzurumspor  Kulüp Başkanı Ömer Düzgün, düzenlediği basın toplantısında yönetimi ile birlikte görevi bıraktıklarını açıkladı.

BB. Erzurumspor  Kulüp Başkanı Ömer Düzgün, düzenlediği basın toplantısında yönetimi ile birlikte görevi bıraktıklarını açıkladı.
Spor Toto 1.Lig ekiplerinden BB Erzurumspor Başkanı Ömer Düzgün, Onursal Başkan Mehmet Sekmen ile yaptıkları istişare sonucu görevi bırakma kararı aldığını Klüp tesislerinde basın toplantısı düzenleyen Başkan Ömer Düzgün, konuşmasına sezon değerlendirmesi yaparak başladı. Gelinen noktada kendilerinin başarılı bir yönetim sergilediğini ifade eden Başkan Düzgün, "iyi günlerimiz ve kötü günlerimiz oldu. Özellikle kulübün maddi sorunlarını giderme noktasında çok yoğun çalışmalar sergiledik. Sahada her ne kadar istediğimiz sonuçları alamasakta malesef play-off'da masa başı oyunlar ile elendik. Sonuç olarak Süper lige çıkamadığımız için çok üzgünüz. Kulübümüzün onursal Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen ile yaptığımız son toplantıda kendisine görevi bıraktığımı ilettim. Çünkü çok yorulduk ve yıprandık. hak etmediğimiz eleştiriler ve hakaretler gördük. Kulübün şuan için 97 Milyon lira borcu bulunmaktadır. Ayrıca mevcut kadrodan 12 futbolcumuz ile sözleşmelerimiz devam ediyor" dedi. Düzgün, Kongre sürecinde ise Teknik Direktör Muzaffer Bilazer ile yeni yönetim belli olana kadar süreci yönetmeye devam edeceklerini vurguladı. Bu arada Ömer düzgün'un igörevi bırakmasının kendi isteği üzerine olduğunu belirtmesine rağmen Onursal Başkan Mehmet Sekmen'in bu talebe sıcak bakmadığıda gelen bilgiler arasında olurken, Kongre sürecinin başlayıp başlamayacağına Büyükşehir belediye Başkanı Mehmet Sekmen'in karar vereceği ifade edildi.