SİYASET Haber Girişi : 28 Kasım 2022 22:10

ERBAKAN'DAN ERZURUM'A TEŞEKKÜR

ERBAKAN'DAN ERZURUM'A TEŞEKKÜR
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan'ın kısa bir zaman önce Erzurum İl Başkanlığına atadığı Adnan Bozan ve teşkilatına övgüler yağdırdı. 

Fatih Erbakan'dan Erzurum'a teşekkür.
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan'ın kısa bir zaman önce Erzurum İl Başkanlığına atadığı Adnan Bozan ve teşkilatına övgüler yağdırdı. 
Yeniden Refah Partisinde geçtiğimiz aylarda İl Başkanığına getirilen Adnan Bozan ile Erzurum sorumlusu ve parti MKYK üyesi Sadık Çat, yaptıkları başarılı çalışmalarının karşılığını Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan'dan teşekkür ile aldılar. Ankara Parti Genel merkezinde yapılan MKYK toplantısı ve akabinde gerçekleşen İl Başkanları toplantısında Erzurum ön plandaydı. Toplantıların ardından Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Adnan Bozan beraberinde İl Başkan yardımcıları ve MKYK üyesi aynı zamanda Erzurum sorumlusu Sadık Çat ile birilkte Genel Başkman Dr. Fatih Erbakan ile özel bir istişare toplantısı gerçekleştirdiler. Toplantıda Yeniden Refah partisi MKYK Üyesi ve Erzurum Sorumlusu Sadık Çat ile İl Başkanı Adnan Bozan, başta teşkilatlanma çalışmaları olmak üzere Erzurum ile ilgili geniş kapsamlı bilgileri Genel Başkan Fatih Erbakan7a ilettiler. 
Erbakan'dan teşekkür geldi
Yeniden yapılanan Erzurum İl teşkilatının çalışmalarını çok yanıdan takip ettiğini ve takdirle karşıladığını ifade eden Genel başkan Fatih Erbakan ise, "Erzurum'da ciddi çalışmalarınızın olduğunu yakinen biliyorum. Erzurumlu kardeşleriminde partimize olan teveccühlerinide görüyorum. Partimiz olarak ayrımcı değil birleştirici bir siyaset anlayış ile insanlarımıza hizmet için çıktığmız bu yolda bize katılım gösteren ve partimizi itkidara taşımak için elini taşın altına koyan herkese çok teşekkür ediyorum. Erzurum il ve ilçe teşkilatlamızın duyarlılığı beni dahada mutlu etti "dedi. 
Toplantı sonrasında Erzurum İl Başkanı Adnan Bozan, İl başkan yardımcıları ve MKYK Üyesi aynı zamanda Erzurum Sorumlusu Sadık Çat ile birlikte objektiflere poz veren Genel Başkan Fatih Erbakan Erzurum İl Başkanı Adnan Bozan'a birde teşekkür belgesi verdi.