SPOR Haber Girişi : 18 Temmuz 2022 23:23

ERZURUMSPOR'DA KONGRE TARİHİ ÖNE ALINDI

Erzurumspor'da yaşanan olumsuzluklar sonrası 17 ağustos tarihine ertelenen kongre, zaman kaybının yaşanmaması için öne alındı. 

Kongre tarihi öne alındı.
Erzurumspor'da yaşanan olumsuzluklar sonrası 17 ağustos tarihine ertelenen kongre, zaman kaybının yaşanmaması için öne alındı. 
Yeni sezon hazırlıklarını kulüp tesislerinde sürdüren Erzurumspor'da Ahmet Dal Başkanlığındaki yönetim bugün kongre tarihinde değişiklik için bir araya geldi. Son günlerde yaşanan olumsuzluklardan dolayı çalkantılı günlerin yaşandığı mavi beyazlı camiada Büyükşehir belediye Başkanı ve aynı zamanda Kulübünde onursal Başkanı olan Mehmet Sekmen önceki gün kulübü ziyaret ederek "tam Destek" sözü vermişti. Daha önce 17 ağustos tarihinde yapılması kararlaştırılan Erzurumspor kongresi yaşanan zaman kaybından dolayı 3 ağustos tarihine çekildi. 
Kulüp Başkanı Ahmet Dal ise güçlü ve paralı bir yönetim oluşturmak adına yoğun bir çalışma içerisine girerken, bir yandanda transfer yasağının kaldırılması için görüşmelerini sürdürüyor. 
Zaman kaybının oluşmaması adına kongre tarihine 17 ağustostas 3 ağustos tarihine çektiklerini ifade eden kulüp başkanı Ahmet Dal, zorlu süreci en az zararla kapatmak adına bu kararı aldıklarını ve Erzurumspor camiasının yeni yönetim ile birlikte zor günleri aşmak için kenetlenmesi gerektiğini vurguladı. 
Başkan Dal, kongrenin 3 ağustos çarşamba günü saat 16'da Necip Fazıl kısakürek kültür merkezinde yapılacağını belirtti.